2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 

2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 

GÜNDEM ÖZEL ÖĞRETİM
2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 
SAYISAL  BÖLÜMLER    
Sr.No   Öğr.No  ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 16001 EYLÜL  TUTAR ÇAPA  TIP FAKÜLTESİ
2 12001 ERKİN CAN İMRE DOKUZ EYLÜL TIP FAKÜLTESİ
3 51202 ONUR  GÜRBEY ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 14012 EZGI AYDıN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
5 12049 BETÜL BEYZA TRABZON GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
6 14001 BİLGE  ÇÜRÜKOĞLU GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 51222 EMRE FİLİK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
8 12037 İBRAHİM FATİH ŞAHİN HATAY TIP FAKÜLTESİ
9 12029 ENES DOGAN TİMURTAŞ HATAY TIP FAKÜLTESİ
10 13036 FATMA SEVDE ÇEVİK KAHRAMAN MARAŞ  TIP FAKÜLTESİ
11 16003 TUĞBA GÖĞÜŞ SANKO ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
12 14022 HÜSEYİN BERKAY TÜRKMENOĞLU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
13 14001 OLCAY ŞİMŞEK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
14 51223 FATMA ZEHRA ÖZDEMİR ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
15 12145 HAKAN KÜÇÜK K. MARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
16 12108 SAMET YILMAZ KURT YAKIN DOGU ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ(%100 BURSLU)
17 14019 BÜŞRA UÇAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
18 51213 YAKUP  YÜZBAŞ ZONGULDAK ECEVİT Ünv ECZACILIK
19 13009 BEYZANUR GÜNAY ERCİYES ÜNİVERSİTESİ  ECZACILIK
20 13019 MEHMET FEYZİ IŞIK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
21 16002 BORA ÇARPINLIOĞLU BOĞAZİÇİ ELEKTRIK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
22 51218 EMRE ÇAKMAKYURDU ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
23 51216 KAYAHAN ÇERİHAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
24 12005 SEDAT MİZMİZLİOĞLU GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
25 13011 MUSTAFA ALISINANOĞLU HASAN KALYONCU ÜNV ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
26 51205 MEHMET REŞİT ÇENGEL GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
27 12023 AYKUT DAŞKIN ERZURUM TEKNİK ÜNV ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
28 12051 HALİL İBRAHİM GÜLERİM GİRESUN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
29 13017 MUSTAFA KICIKOĞLU CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
30 51205 MEHMET REŞİT ÇENGEL GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÜNDEM ÖZEL ÖĞRETİM
2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 
SAYISAL  BÖLÜMLER    
Sr.No   Öğr.No  ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
31 13022 ABDULHAMIT KOCAOĞLAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
32 1210 ERDOĞAN UÇAR İSTANBUL  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
33 14013 RESUL EKREM DENİZ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
34 13547 EBUBEKIR ÖZMERMER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
35 12035 CEYDA MEHVEŞ KEKLİK HASAN KALYONCU ÜNV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
36 12047 EDA GÜCEYLIOĞLU KALYONCU ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TAM BURSLU
37 12034 BETÜL ŞAHİN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TAM BURSLU
38 12020 HATİCE KALıNDEMIRTAŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ  UÇAK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
39 12004 NİLAY ŞİRİN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
40 13518 ANIL SATIL HASAN KALYONCU ÜNV MİMARLIK
41 14010 NİMET ÇOLAK YOZGAT MİMARLIK
42 13009 E. YİĞİT DOĞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
43 13507 BÜNYAMIN ÇİTÇİ HASAN KALYONCU ÜNV İÇ MİMARLIK
44 13103 KADER ÖZTÜRKMEN AFYON KOCATEPE ÜNV İÇ MİMARLIK
45 14020 OKTAY ORAK HASAN KALYONCU ÜNV İNSAAT MÜHENDİSLİĞİ 
46 51209 EFE KALKAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ( %50 )
47 12004 HALİL TALHA TAŞ HASAN KALYONCU ÜNV İNSAAT MÜHENDİSLİĞİ ( % 25 )
48 13011 ENES KASIRGA GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
49 13023 M. ALPARSLAN KARACAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
50 13007 KEMAL İYİSARAÇ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
51 13012 MEHMET ORHAN KANTAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
52 14006 ONUR ÖZÖNEL GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
53 12005 ENES KÖSELER GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
54 14007 GAMZE ÖZDEN İZMİR EKONOMİ ÜNV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
55 12033 ZEYNEP YÜKSEL GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
56 13040 GİZEM ŞAHİN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
57 13041 İSMAİL BİLGEÇ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNV BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
58 12016 NACİYE ECE BERDAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
59 12013 EDA NUR DİNÇ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
60 12044 FATMA DURNAOGLU GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
GÜNDEM ÖZEL ÖĞRETİM
2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 
SAYISAL  BÖLÜMLER    
Sr.No   Öğr.No  ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
61 13008 MERT BİRER BURSA ULUIDAĞ VETERİNERLİK
62 12195 TUĞÇE AKBAŞ HATAY MUSTAFA KEMAL VETERİNERLİK
63 12052 MUHAMMED  YEŞİLBAG ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
64 14003 RUKIYE KıZıLCıK OSMANİYE ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
65 13004 RESLAN ÇELIK AYDIN ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
66 13008 ŞAFAK  GÖĞÜŞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ OPTİK AKUSTİK MÜHENDİSLİĞİ
67 51212 BEYZA  SUBAŞI HASAN KALYONCU ÜNV FİZİK TEDAVİ ( % 50 )
68 12031 EMRE KOCALAR HASAN KALYONCU ÜNV FİZYOTERAPİ 
69 13016 SEDEFNUR SARIKAYA İSTANBUL BİRUNİ ÜNV FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
70 13035 ŞEYMA DEMİR ÇORUM FİZYOTERAPİ
71 13030 BÜŞRA YÜKSELKÖSE DOĞU AKDENİZ ÜNV FİZYOTERAPİ
72 13032 BURÇİN GÖKSÜNCÜKGİL SANKO ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
73 12018 KADİR BUDAK HASAN KALYONCU ÜNV HEMŞİRELİK
74 12136 RABİA KELEŞ HASAN KALYONCU ÜNV HEMŞİRELİK
75 12539 İLKNUR GÜRLER KAHRAMAN MARAŞ  HEMŞİRELİK
76 14016 FATMA SÜRÜCÜ HASAN KALYONCU Ünv HEMŞİRELİK
77 13002 KEVSER DEMİR BİLİM ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
78 51221 MİNA MEMIŞ SANKO ÜNİVERİTESİ  DİYETİSYEN
79 13007 ZEHRA  BAŞASLAN RUMELİ ÜNİVERSİTESİ ANESTESİ
80 13004 ŞERİFE ALKAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İLK. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
81 13033 HASAN DEMİR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İLK. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
82 13104 ŞEYMANUR ŞAHAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İLK. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
83 12003 AYŞE KAPLAN ODTÜ MATEMATİK
84 13025 ÜLKÜ ISTIK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ
85 51217 SENA KANDEMIR AKSARAY MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
86 51219 SENA AKBULUT MARMARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
87 13018 NİSANUR KARAKUZA BAYBURT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETİSYENLİK
88 12007 SEVDANUR KARAHAN KİLİS ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
89 13005 M. SEMİH VARLİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ
90 13006 KÜBRA ALTUNAY SAMSUN 19 MAYIS BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
           
GÜNDEM ÖZEL ÖĞRETİM
2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 
SAYISAL  BÖLÜMLER    
Sr.No   Öğr.No  ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
91 12505 HATİCE BUKET UNUTUR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
92 12501 ŞEVVAL DÜZGÜN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MİMARİ DEKORASYON
93 12158 FATMA DURNAOGLU GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ
94 14501 NERIMAN KAPLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ RADYOLOJİ
95 13510 OLCAY UÇAR GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ ODYOMETRİ
96 14015 MERVE ÇAĞLAR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
97 12002 MUSTAFA CAN DANA GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK
GÜNDEM ÖZEL ÖĞRETİM
2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 
EŞİT AĞIRLIK VE SÖZEL BÖLÜMLER    
Sr.No   Öğr.No  ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 12504 NİMET BİLİCİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 13517 GÜLNUR  AKARSU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 51208 NESİBE ORÇAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
4 12508 BEYZA İREM AÇIK GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
5 12520 AYTEN YURTSEVEN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
6 12522 FATMA NUR ATMACA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
7 14003 NAZLICAN YILMAZ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
8 13521 NURULLAH EMRE GÜNDÜZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
9 14505 RENGIN ÖZDIL HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
10 51206 GÜLIZAR YÜN DOGUŞ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ(TAM BURSLU)
11 12537 BENGÜSU TEKIN OKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
12 12525 GAMZE TATAR ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ PDR
13 12006 BARAN BUDAK KAHRAMAN MARAŞ  PDR
14 13514 BUKET DURSUN İLİM ÜNİVERSİTESİ KIBRIS PDR
15 12516 ABDULKADİR MONİS BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTESİ PDR
16 12518 SİNEM YORGUNER KAHRAMAN MARAŞ  PDR
17 13524 SİBEL PAYAM GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ PDR
18 12513 BATUHAN SUMMAK AKSARAY PDR
19 13507 BİHTER PEKMEZCİ HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ PDR
20 13509 YUNUS KASAPBAŞI HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ PDR % 50 BURSLU
21 13513 ENES KALENDERGİL HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ PDR % 50 BURSLU
22 14501 DİLBER ZEREN GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ 
23 14504 ASİYE ÖREN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
24 12521 İREM SULTAN BAŞTAŞ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
25 12515 NESIBE SENA ÇAKMAK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
26 12008 MERT SOYSAL MERSİN TOROS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ TAM BURSLU
27 12540 ESMA BALCI SİVAS  PSİKOLOJİ
28 13502 YASEMİN CENNET GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
29 13523 YUSUF KARAMAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GÜNDEM ÖZEL ÖĞRETİM
2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 
EŞİT AĞIRLIK VE SÖZEL BÖLÜMLER    
Sr.No   Öğr.No  ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
30 12541 ABDULKADİR ÇELİK HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
31 12514 FERİDE POLAT HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
32 15002 ABDULHAMİT  BOZKURT KAHRAMAN MARAŞ  SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
33 14004 FATİH TERLİK HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖĞRENCİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 14009 BETÜL ERDOĞAN HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 13511 FATMA NUR SEZEN OKAN ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 13505 TAHA YASİN AKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE SİYASET BİLİMLERİ
37 12538 MEHMET TİLKİOĞLU NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
38 12535 ALİ  KİRAZ YEDİ TEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETME İNGİLİZCE
39 13508 İREM YURDUSEVEN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMLERİ
40 13520 KUBİLAY ERDANA ALANYA ULUSLARARASI TİCARET 
41 12057 SEVDA ATAR KÜTAHYA MALİYE
42 12536 BETÜL  TAŞBAŞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
43 12006 ALİ DİNÇ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
44 14503 ÖMER AKAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
45 14005 SERKAN  SEZER İSLAHİYE KAMU YÖNETİMİ
46 12503 İLAYDA ALAGEYIK KARABÜK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMLERİVE KAMU YÖNETİMİ 
47 12509 SEVGİ BENGÜ GÖKALP SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMLERİVE KAMU YÖNETİMİ 
48 12506 BURAK MİZMIZLİOĞLU MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
49 13531 BERKAY KICIKOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
50 13509 ELİFNUR KARATAŞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
51 15001 KÜBRA ÖZMEZARCI HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
52 12510 MIRAYET KÖK ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
53 13569 A. KADİR  KÖSE İSKENDERUN EKONOMİ
54 13527 BERNA GÜNAL ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ ( % 75 ) SİNEMA VE TELEVİZYON
55 13528 TUĞBA GÜNAY HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT TAM BURSLU
56 13545 YASEMİN DOGAN ESKİŞEHİR KAMU YÖNETİMİ
57 12510 HİLMİ HALİL ÖZMEN İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ %50 BURSLU
58 12578 KADİR DOĞUKAN  KURT GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
59 13517 MELİS ARDA IŞIK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ EDEBİYAT BÖLÜMÜ
60 13502 BESİME UZUN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
GÜNDEM ÖZEL ÖĞRETİM
2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ 
EŞİT AĞIRLIK VE SÖZEL BÖLÜMLER    
Sr.No   Öğr.No  ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
61 13506 MERAL ÇETİN MUŞ ALP ASLAN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
62 13501 ALPER ÖZCAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
63 13102 FATMA TERLEMEZ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER
64 13150 BURHAN ERTÜRK MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER
65 13504 SERKAN AKKAYA NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
66 13516 GÜLCAN ARSLAN ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÇOCUK GELİŞİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
67 12523 ONUR ALICI İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ
68 13526 SÜMEYYE  AKDENİZ KİLİS 7 ARALIK İLAHİYAT
69 13525 SELİM İLERİ MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİMİ
70 12529 EBRU NİSA ALTUNTAŞ TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ TAM BURSLU
71 13502 KAMİL FURKAN TELLİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ 
72 13587 İBRAHİM  ÇİFTCİ KASTAMONU HAVACILIK YÖNETİMİ 
73 12508 YASİN BOZKURT KAPADOKYA SİVİL HAVACILIK
74 13505 YUNUS ALTUN ERZİNCAN SİVİL SAVUNMA
75 13515 EBRU  ÖZPOLAT OSMANİYE LOJİSTİK YÖNETİMİ
76 12007 BURAK TURGUT YILMAZ ELBİSTAN MESLEK YÜKSEK OKULU MUHASEBE
77 12521 NURİ YENER NACİ TOPÇUOĞLU MUHASEBE
78 12129 CAN ÇEVİK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE